Tragiczna śmierć rowerzysty

Mielecka policja wyjaśnia okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło w poniedziałek (01.08), ok. godz. 21.30 na drodze wojewódzkiej nr 982 w Sadkowej Górze, w gminie Borowa. Z ustaleń policjantów wynika, że 24-letni kierowca volkswagena passata najechał na leżącego na jezdni rowerzystę. Był nim 70-letni mieszkaniec Sadkowej Góry.

Mężczyzna został przewieziony do mieleckiego szpitala. Pomimo udzielonej pomocy, życia 70-latka nie udało się uratować. Kierowca volkswagena był trzeźwy. Na miejscu policjanci wykonali oględziny, dokumentacje fotograficzną, szkic miejsca zdarzenia i ustalili świadków. Zgromadzony materiał ma wyjaśnić dokładne okoliczności i przyczyny tragedii.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.