Tragiczna śmierć rowerzysty w Podleszanach [ZDJĘCIA]

Dramat w Wadowicach Dolnych. Ludzkie zwłoki w studni

Dziś rano w Podleszanach ciężarówka potrąciła rowerzystę. Mężczyzna trafił do Szpitala Specjalistycznego w Mielcu, gdzie, niestety, zmarł.

Do tragicznego w skutkach potrącenia rowerzysty doszło dziś rano, na drodze powiatowej, na głównym skrzyżowaniu w Podleszanach. Strażacy zostali wezwani na miejsce wypadku około godziny 8.
– Naszym zadaniem było zabezpieczenie miejsca działań i zapewnienie płynności ruchu. Akcję trwającą 50 minut zakończyliśmy we trzech ratowników o godzinie 8:55. Dziękujemy druhom, którzy wzięli udział w działaniach – przekazuje Ochotnicza Straż Pożarna w Książnicach.

Na drodze powiatowej, gdzie doszło do  potrącenia, ruch odbywał się wahadłowo. Nieprzytomnego rowerzystę w stanie ciężkim zabrano do szpitala. Tam, niestety, mimo wysiłków lekarzy, zmarł.

Tragiczna śmierć rowerzysty w Podleszanach [ZDJĘCIA]

Tragiczna śmierć rowerzysty w Podleszanach [ZDJĘCIA]
Zdjęcia: OSP Książnice
O Mielec Lokalnie 3089 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.