Poszukiwany w Niemczech wpadł w centrum Mielca

Byłeś świadkiem tego wypadku? Zgłoś się na policję

Policjanci zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który był poszukiwany europejskim nakazem aresztowania. Wpadł, bo… nie miał maseczki.
Poszukiwany stał w kolejce w jednej z piekarni w centrum Mielca. Zwrócił na siebie uwagę, bo nie miał maseczki, czyli nie stosował się do obowiązku zasłaniania ust i nosa w przestrzeni zamkniętej.

Mundurowi wylegitymowali go. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 28-latka szuka niemiecki wymiar sprawiedliwości w celu ekstradycji.

Podczas zatrzymania, mundurowi znaleźli w kieszeni jego spodni kilka woreczków strunowych z zawartością suszu roślinnego i białego proszku. Narkotester potwierdził, że to marihuana i amfetamina. Substancje te trafią do laboratorium.
Obecnie trwają czynności w sprawie popełnionych przez 28-latka przestępstw. Po wykonaniu czynności trafi on do kraju, który go poszukuje.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.