Tragedia. Zmarł motorowerzysta potrącony przez dostawczaka
56-letni mieszkaniec gminy Wadowice Górne, który jadąc motorowerem zderzył się z dostawczym fiatem w Czerminie, niestety zmarł w szpitalu. Do wypadku doszło we wtorek (14.08) o godz. 11.

Z ustaleń policjantów wynika, że motorowerzysta i kierowca fiata ducato jechali w jednym kierunku drogą powiatową. W chwili gdy kierujący busem zaczął skręcać w lewo na posesję, motorowerzysta podjął manewr wyprzedzania. Tak doszło do zderzenia pojazdów, w wyniku którego mężczyzna odniósł poważne obrażenia. Mimo wysiłków lekarzy, potem zmarł w szpitalu.
Kierujący fiatem ducato został poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Był trzeźwy. Ciało ofiary wypadku decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Na miejscu wypadku drogowego policjanci wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną, która posłuży do ustalenia szczegółów przebiegu zdarzenia. W sprawie prowadzone są dalsze czynności.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.