Stal wygrywa w Bytowie

Stadion w Bytowie okazał się bardzo szczęśliwy dla piłkarzy Stali Mielec. W sobotę (11.08) udało im się tam zdobyć tam trzy bezcenne punkty. Już na początku meczu w sytuacji sam na sam z bramkarzem Bytovii był Sergio Mendigutxią, ale przegrał ten pojedynek. W 23. minucie było już 0-1. Przytomnie w polu karnym gospodarzy zachował się Josip Soljić i otworzył wynik spotkania.

W 63. minucie dość szczęśliwie, bo po rykoszecie, do remisu doprowadzili gospodarze. Na szczęście wejście smoka zaliczył Łukasz Wroński, który dwie minuty po tym, jak pojawił się na murawie, wpisał się na listę strzelców. Przy obu bramkach dla mielczan asystował Bartosz Nowak.

Radość w Bytowie!

#RAZEM cieszymy się ze zwycięstwa na boisku dotychczasowego lidera Fortuna 1 Liga! Bytovia – FKS Stal Mielec 1:2! #podawnyBlask

Opublikowany przez FKS Stal Mielec Sobota, 11 sierpnia 2018

W następnej kolejce, w piątek (17.08) Biało-Niebiescy rozegrają pierwszy w tym sezonie mecz na własnym stadionie. Rywalem mielczan będzie Podbeskidzie Bielsko-Biała.