Tragedia w centrum Mielca. Nie żyje kobieta

Znamy szczegóły tragedii w Górkach [ZDJĘCIA]

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego potrącenia pieszej w Mielcu. 65-letnia kobieta, mimo wysiłków lekarzy, zmarła w szpitalu.
Do tragedii doszło w piątek (15.07), około godziny 14:30 w rejonie skrzyżowania alei Niepodległości i ulicy Jana Kochanowskiego w Mielcu.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 65-letni kierowca renault scenic, skręcając w lewo z ulicy Sikorskiego w aleję Niepodległości, potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę.

65-latka trafiła do szpitala. Jej życia nie udało się uratować. Pomocy wymagała też kobieta, która była świadkiem zdarzenia. Kierowca renaulta był trzeźwy.
Aleja Niepodległości była zamknięta dla ruchu. Stan ten trwał do momentu aż policjanci zabezpieczą ślady po tym tragicznym wypadku. Aktualnie trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci kobiety.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.