Tragedia na trasie Mielec – Połaniec. Nie żyje rowerzystka

Dramat w Wadowicach Dolnych. Ludzkie zwłoki w studni

Dziś wieczorem na obwodnicy Mielec – Połaniec doszło do tragedii. Na wysokości wsi Borki Nizińskie samochód potrącił rowerzystkę. Życia kobiety nie udało się uratować.

To kolejny wypadek na tym odcinku drogi wojewódzkiej nr 764. Z informacji mieleckiej policji wynika, że dziś (04.03) około godziny 19 na wysokości wsi Borki Nizińskie, w gminie Tuszów Narodowy, osobowe renault megane potrąciło rowerzystkę.
Mimo podjętych przez ratowników medycznych prób reanimacji, życia kobiety nie udało się uratować. To 63-letnia mieszkanka gminy Tuszów Narodowy. Kierowca, który jechał renaultem, był trzeźwy.

Na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora prowadzą policjanci. Ma to na celu ustalenie przyczyn i okoliczności tragedii. Droga nadal jest zablokowana. Pojazdy mundurowi kierują na objazdy.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

  1. Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus 579925890

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.