The Liverpool – gwiazdą Powiatowych Dożynek w Mielcu. To już jutro!Folklor i dobra zabawa – to najważniejsze założenia Dożynek Powiatu Mieleckiego, które odbędą się już w tę niedzielę (03.09). Wszystko o godzinie 14 rozpocznie uroczysta msza św. dziękczynna w intencji rolników, która odprawiona zostanie w Bazylice Mniejszej pw. Mateusza Ewangelisty w Mielcu.
Następnie około godziny 15 sprzed świątyni – w kierunku bulwarów przy ul. Rzecznej – wyruszy kolorowy, pełen dożynkowych wieńców korowód. Przewodzić mu będzie Kapela Ludowa Wadowiacy.
Na bulwarach zaplanowano: wystawy, prezentacje gmin, konkursy i zabawy. Będzie można degustować lokalne potrawy i bawić się przy skocznej muzyce. Koncerty otworzy grupa Ignis Dei. Następnie na scenie zaprezentuje się zespół The Liverpool, którego muzycy nazywani są „polskimi beatlesami”. Wystąpią również Piersi Lepsi – kapela grająca disco polo na rockową nutę. Powiatowe dożynki zakończy zabawa taneczna przy muzyce grupy Randez Vous. Impreza potrwa do północy.Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.