The Liverpool – gwiazdą Powiatowych Dożynek w Mielcu. To już jutro
Folklor i dobra zabawa – to najważniejsze założenia Dożynek Powiatu Mieleckiego, które odbędą się już w tę niedzielę (03.09). Wszystko o godzinie 14 rozpocznie uroczysta msza św. dziękczynna w intencji rolników, która odprawiona zostanie w Bazylice Mniejszej pw. Mateusza Ewangelisty w Mielcu.
Następnie około godziny 15 sprzed świątyni – w kierunku bulwarów przy ul. Rzecznej – wyruszy kolorowy, pełen dożynkowych wieńców korowód. Przewodzić mu będzie Kapela Ludowa Wadowiacy.
Na bulwarach zaplanowano: wystawy, prezentacje gmin, konkursy i zabawy. Będzie można degustować lokalne potrawy i bawić się przy skocznej muzyce. Koncerty otworzy grupa Ignis Dei. Następnie na scenie zaprezentuje się zespół The Liverpool, którego muzycy nazywani są „polskimi beatlesami”. Wystąpią również Piersi Lepsi – kapela grająca disco polo na rockową nutę. Powiatowe dożynki zakończy zabawa taneczna przy muzyce grupy Randez Vous. Impreza potrwa do północy.O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.