Targi dla pań pod patronatem mieleckiej Pierwszej DamyTakiego Dnia Kobiet w Mielcu jeszcze nie było! Mowa o targach, które z myślą właśnie o paniach w środę (08.03.) odbędą się w Samorządowym Centrum Kultury.

Ponad 20  prowadzonych przez kobiety mieleckich firm i kobiecych stowarzyszeń pokażą tam swoje stoiska biznesowe. Będą to m.in. przedsiębiorstwa z branży kosmetycznej cukierniczej, a także kluby fitness i szkoły językowe. Inicjatywa ta została objęta patronatem małżonki prezydenta miasta – Małgorzaty Kozdęby.
Wstępem do targów będzie czynna w godz. 12-20 wystawa fotografii „Kobieta na przełomie XIX i XX wieku – moda, styl życia i pozycja społeczna”. Urząd Miejski przygotował również dwa panele dyskusyjne, które odbędą się w sali nr 1 SCK. Będą one poświęcone zdrowemu stylowi życia i diecie oraz sportowi w życiu kobiet.
W holu SCK przygotowano również szereg innych atrakcji. Będą m.in.: foto-budka, stanowisko karykaturzysty, ścianka zwierzeń pod hasłem „Gdybym była mężczyzną jeden dzień”. Będzie można skorzystać z warsztatów malarstwa i techniki zdobniczej Decoupage. Obchody Dnia Kobiet umili występ wykonującego standardy muzyki rozrywkowej i jazzowej duetu Mariusza Kania (wokal) i Marcina Kania (saksofon).


Portal Mielec Lokalnie powstał w lutym 2016. Naszym celem jest informowanie mieszkańców powiatu mieleckiego, czyli gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.