Szymon Ryniewicz nie żyje. Przegrał z covidem

Szymon Ryniewicz nie żyje. Przegrał z covidem

Dziś (08.03) rano zmarł Szymon Ryniewicz, znany mielecki aktywista i działacz społeczny. Miał 45 lat. Osierocił dwie małe córki (5 i 8 lat).
Wiadomo, że od pewnego czasu zmagał się z koronawirusem. Niestety przegrał tę walkę…

Szymon Ryniewicz znany był przede wszystkim z działalności w Komitecie Obrony Demokracji, którego był koordynatorem w Mielcu. Funkcjonował także w organizacji Mielczanie dla Demokracji.

– Gdziekolwiek by to miało być, i kiedykolwiek. Do zobaczenia, Szymon, Przyjacielu – napisał dziś na Facebooku Jakub Karyś, przewodniczący KOD.
Różaniec za duszę zmarłego odmówiony zostanie w środę (10.03) o godzinie 18:30 w Domu Pogrzebowym „Eden”. Dzień później odbędą się uroczystości pogrzebowa.  Msza żałobna odprawiona zostanie o godz. 15:30 w Kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej na osiedlu Smoczka. Następnie nastąpi odprowadzenie urny na Cmentarz Komunalny w Mielcu.
Szymon Ryniewicz nie żyje. Przegrał z covidem
Bliskim Zmarłego Szymona Ryniewicza składamy najszczersze kondolencje.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.