Szukają lekarzy do stwierdzania zgonów

Szukają lekarzy do stwierdzania zgonów

Starostwo Powiatowe w Mielcu szuka lekarzy do stwierdzania śmierci osób z terenu powiatu, określania jej przyczyn i wystawiania kart zgonu.

Przedmiotem zamówienia jest stwierdzenie zgonu i jego przyczyny oraz wystawianiu karty zgonu. Usługa będzie zlecona przez zamawiającego.

Dotyczy to wyłącznie sytuacji, kiedy do stwierdzenia śmierci, wystawienia aktu zgonu i ustalenia jego przyczyny nie są zobowiązane inne osoby.
Zadanie będzie realizowane w granicach powiatu, na podstawie wezwania policji, innych upoważnionych instytucji lub, w wyjątkowych sytuacjach.

Szczegóły dotyczące tej sprawy dostępne są tutaj. Oferty od lekarzy – potencjalnych wykonawców usługi będą przyjmowane do 29 grudnia, do godziny 12.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.