Od jutra miejskie targowiska będą otwarte dłużej

Mielec ma nowoczesne targowisko [ZDJĘCIA]

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia od piątku do czwartku (19-24.12) wszystkie miejskie targowiska funkcjonować będą dłużej.

Miejskie targowiska w okresie przedświątecznym otwarte będą w godzinach 6-19. Dodatkowo na placu przy ulicy Wolności będzie możliwość pozostawiania namiotów handlowych po zakończonym dniu pracy. Urząd Miasta jednak nie będzie ponosić odpowiedzialności za ewentualne straty wynikające z kradzieży lub uszkodzeń pozostawionych rzeczy.

Przypomnijmy, że od niedawna handlujący i kupujący mają do dyspozycji zmodernizowany plac targowy „Mój Rynek” przy ulicy Wolności. Poza nową nawierzchnią, pojawił się tam szalet miejski z trzema toaletami. Stoiska zyskały zadaszenie, a dzięki odpowiedniemu odwodnieniu handlujący nie muszą obawiać się zalewania stoisk podczas ulewnych deszczy. Mają też oświetlenie w technologii LED, a także zewnętrzną instalację gniazd wtykowych.
Na placu zamontowano trzy punkty poboru wody. Poszerzono też drogę wewnętrzną. Dzięki nowemu oznakowaniu usprawniono organizację ruchu i dostępność dla pojazdów zaopatrzeniowych. Całość terenu oświetlono nowymi lampami. Koszt całej inwestycji wyniósł dokładnie 1 953 772  zł.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

  1. Estetycznie całość to całkowita klapa. Kto był to wie o czym piszę. Foto zadaszone alejki nie oddaje całości. A wizualizacja całego placu była taka ładna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.