Sześć mieszkań za trzy miliony złotych? „To skandal”
Celem modernizacji kamienicy przy ul. Mickiewicza 13 jest powstanie sześciu mieszkań dla osób w trudnej sytuacji życiowej. Problem w tym, że koszt tego przedsięwzięcia wynosi blisko trzech milionów złotych. Zdaniem radnego Jakuba Blicharczyka, to skandal i przykład niegospodarności władz miasta. Dziwi się też, że media w tej sprawie milczą.

– Czy nikomu nie wydaje się to podejrzane, że za publiczne pieniądze realizowana jest tak totalnie nieekonomiczne przedsięwzięcie? – pyta radny Jakub Blicharczyk. – Za te pieniądze można kupić 15-20 nowiutkich mieszkań! – oburza się radny Blicharczyk.Koszt modernizacji kamienicy wynosi dokładnie 2 849 773 zł, z czego 1 mln zł to dotacja z zewnątrz. Parter budynku ma być zagospodarowany na cele handlowe i gastronomiczne. Na górze zaś mają być lokale chronione. Prace mają potrwać do końca lipca.O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.