Święto mody w Mielcu

Mielec Fashion Week to wyjątkowy pokaz mody, który odbędzie się w sobotę (19.03) o godz. 18 w sali widowiskowej Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu.

Impreza rozpocznie się od występu rapera Kaena, który zaprezentuje publiczności kolekcję swojego projektu pt. „Alterego”. Gwoździem programu MFW będzie jednak pokaz dzieł projektantów. Na wybiegu zobaczymy zaś młode modelki, a wśród nich Miss Mielca 2016, Klaudię Skawińską. Pokaz zakończy zmysłowa prezentacja bielizny marki Alexandra Lace.

Projektant, którego kolekcja zwycięży w konkursie, zostanie nagrodzony rocznym stypendium na kierunku Projektowanie Ubioru, którego fundatorem jest Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. Ponadto na łamach periodyku – „Imperium Kobiet”, opublikowana zostanie sesja zdjęciowa promująca zwycięską kolekcję. A to jedynie kilka z licznych nagród jakie czekają na uczestników MFW.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.