KaeN w mieleckim klubie Studio

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich raperów – KaeN wystąpi w sobotę (19.03) w mieleckim klubie Studio (ul. Pułaskiego 2A). Start o godz. 21. Wstęp: 20 zł (przedsprzedaż – w klubie Hip Hop przy ul. Wąskiej w Mielcu) i 30 zł (w dniu koncertu).

KaeN, a właściwie pochodzący z Sanoka raper i kick-bokser, Dawid Henryk Starejki, funkcjonuje na scenie od 16 lat. W podziemiu wydał dwie solowe płyty: „Żyj albo umieraj” i „Sztuka ulicy”. W 2012 r. ukazał się oficjalny debiut artysty „Od kołyski aż po grób”. Dwa lata później na rynku pojawił się jego czwarty solowy album 2CD „Piątek 13-go”.

KaeN współpracował z takimi wykonawcami jak: Słoń, Bezczel, Buczer, Peja, Chada i Kroolik Underwood. Charakterystyczną cechą wizerunku rapera jest czarna maska, budząca skojarzenia z Jasonem Voorheesem – bohaterem amerykańskiego horroru pt. „Piątek, trzynastego” (1980 r.) Jak przyznaje sam KaeN, maska odzwierciedla jego alter ego.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.