Sukces łyżwiarek figurowych ze szkoły w Przecławiu

Sukces łyżwiarek figurowych ze szkoły w Przecławiu

Siostry Julia i Zofia Kupiec, uczennice Szkoły Podstawowej w Przecławiu, zdobyły medale w ogólnopolskim turnieju łyżwiarskim w Krakowie.

Walley Cup odbył się w sobotę (17.04) w Krakowie. Julia i Zofia Kupiec reprezentowały Uczniowski Klub Sportowy Łyżwiarstwa Figurowego „Mors” w Dębicy.

W zawodach wzięło udział jedenastu zawodników tego klubu. Wśród nich były siostry, które na co dzień uczą się w Szkole Podstawowej w Przecławiu.
Julia zdobyła brąz w kategorii brązowej U12 a jej młodsza siostra w kategorii wstępnej U12 wywalczyła srebro. Gratulujemy siostrom i ich trenerom.

– Takie wyniki, to efekt niesamowitej pracy jaką wykonali zawodnicy, nie tylko w tym sezonie, ale też i w poprzednim. Pomimo utrudnionego dostępu do tafli lodowiska, wrócili do rywalizacji w wielkim stylu – przekazuje UKSŁF „Mors”.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.