Stało się. Pierwsza ofiara koronawirusa w powiecie mieleckim

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie powiadomiła dziś (27.08), że w Szpitalu Klinicznym Nr 1, w Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii, w Lublinie zmarła mieszkanka powiatu mieleckiego, która była zakażona koronawirusem.

Wedle najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia w całym kraju Covid-19 potwierdzono u 64 689 osób, z których 2 010 zmarło. Na Podkarpaciu zaraziło się 2 261 osób: 1 282 wyzdrowiały, a 81 odeszło. Pod nadzorem znajduje się 30 osób, 3 336 poddano kwarantannie, w izolacji przebywa natomiast 781.
Koronawirus na terenie powiatu mieleckiego dotknął 68 osób, z których 47 wyzdrowiało, a jedna, niestety, zmarła. Obecnie kwarantanną objętych jest 224 mieszkańców naszych okolic.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.