Stal wygrywa na boisku lidera
Piłkarze mieleckiej Stali sprawili dziś (21.08) wielką radość swoim sympatykom, zwyciężając na boisku lidera 1:2. Obie bramki dla gości padły w pierwszej połowie. Dwa celne uderzenia, po których Termalica już się nie podniosła, zadali Bartosz Nowak i Grzegorz Tomasiewicz. 

W drugiej części spotkania Termalika przycisnęła, czego efektem był kontaktowy gol. Do końca mecz trzymał w napięciu, ale – na szczęście dla mielczan – wynik już się nie uległ zmianie. W  następnej kolejce  Stal podejmować będzie na własnym boisku Miedź Legnica, spadkowicza z Ekstraklasy i jednego z faworytów do awansu do niej. Mecz ten odbędzie się w poniedziałek (26.08) o godzinie 19:39.
5. kolejka Fortuna 1 Liga, środa, 21 sierpnia
Bruk-Bet Termalica NiecieczaStal Mielec 1:2 (Nowak 37’, Tomasiewicz 40’)
FKS:  Seweryn Kiełpin – Martin Dobrotka, Andreja Prokić (81’ Paweł Olszewski), Mateusz Mak (57’ Mateusz Żyro), Szymon Stasik, Josip Soljic, Bartosz Nowak, Adrian Paluchowski (74’ Josip Barisic), Grzegorz Tomasiewicz, Krystian Getinger, Lukas Bielak.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.