Stal tryumfuje w Katowicach
Dziś (14.04) piłkarze Stali sprawili niespodziankę i wygrali na wyjeździe z GKS Katowice 0-2. Po tym zwycięstwie FKS wskoczył na trzecie miejsce w I lidze, mając tyle samo punktów co drugie Wigry Suwałki, ale mając o jeden mecz mniej. Wymarzony awans wydaje się być na wyciągnięcie ręki…

Wynik otworzył w 56. minucie otworzył Martin Dobrotka, wykorzystując rzut karny podyktowany za zagranie ręką jednego z katowiczan. Decydujący cios w 90. minucie zadał Jakub Arak, który po pięknej akcji uderzył nie do obrony z 16 metrów. – To było sprytne zwycięstwo – mówił na pomeczowej konferencji trener Stali, Zbigniew Smółka. Skrót meczu można zobaczyć TUTAJ.
GKS Katowice – Stal Mielec: 0-2 (Dobrotka, Arak)

FKS: Radosław Majecki, Krzysztof Kiercz, Martin Dobrotka (59’ Rafał Grodzicki), Leandro, Szymon Sobczak (34’ Maksymilian Banaszewski), Tomasz Swędrowski, Mateusz Gancarczyk (67’ Bartosz Nowak), Josip Soljic, Jakub Arak, Dominik Sadzawicki, Michał Janota.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.