Stal Mielec żegna się z Pucharem Polski

Stal Mielec przegrywa z Wisłą i odpada z Pucharu Polski

Piłkarze Stali Mielec zremisowali dziś z Piastem Gliwice 1:1, ale przegrali po rzutach karnych o odpadli z Pucharu Polski już na etapie 1/16 finału.  Mecz rozgrywano w trudnych warunkach. Bramkę dla FKS zdobył Robert Dadok.
– Wielka szkoda, bo porażka po rzutach karnych, które są loterią, zawsze boli. Tym bardziej, że w trakcie meczu mieliśmy klarowne sytuacje, które powinniśmy zamienić na bramki. Tego nie zrobiliśmy. trudno, takie jest życie. Została nam liga, a wiem, że jest to priorytet, musimy walczyć do końca o ekstraklasę w Mielcu. Wiadomo, że Puchar Polski to jest piękna przygoda i każdy chce zagrać w finale. Pozostaje mi pogratulować drużynie gości, bo w karnych była bezbłędna – powiedział trener Stali, Leszek Ojrzyński.

1/16 Finału Pucharu Polski, środa, 2 XII 2020 r.
FKS Stal MielecPiast Gliwice: 1:1 (Dadok 45′) k. 3:4
FKS: Michał Gliwa – Mateusz Żyro (46′ Mateusz Mak), Marcin Flis, Andreja Prokić, 15. Wojciech Błyszko, Mateusz Matras (46′ Kamil Kościelny), Krystian Getinger, Damian Pawłowski (80′ Łukasz Seweryn), Martin Sus, Robert Dadok (46′ Petteri Forsell), Paweł Tomczyk (56′ Łukasz Zjawiński).

 
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.