FitBOX – catering dietetyczny dostępny też dla mieszkańców Mielca

Marzysz o szczupłej sylwetce na lato lub przeciwnie chcesz utrzymać masę mięśniową? Nie masz czasu lub umiejętności na przygotowanie zdrowych posiłków? My zrobimy to za Ciebie! Zapraszamy do skorzystania z naszej przepysznej fit diety.

Przy współpracy z dietetykiem, opracowaliśmy różnorodne diety m.in. KLASYCZNĄ oraz WEGETARIAŃSKĄ o różnych kalorycznościach, wyróżniające się jakością i łatwością w zastosowaniu. Z potrzeby naszych Klientów wprowadziliśmy również diety dla osób chorujących na cukrzycę, Hashimoto, nadciśnienie tętnicze oraz choroby kardiologiczne – dieta DASH, lub problemy z jelitami – dieta PROBIOTYCZNA i BEZGLUTENOWA. Na Państwa prośbę podajemy ilość białek, tłuszczów i węglowodanów, których wartości są niezbędne do prawidłowego podawania insuliny.

Dla Klientów budujących masę mięśniową przygotowaliśmy dietę SPORT, a dla tych, którzy chcą się odmłodzić i zredukować masę polecamy dietę SIRT. Nasze potrawy są kolorowe, na bazie świeżych warzyw, mięs i ryb. FitBOXy przygotowujemy, chłodzimy, pakujemy termo zgrzewarką, a wieczorem rozwozimy, abyście mogli od rana zdrowo i regularnie się odżywiać! Diety mogą składać się z 3 lub 5 posiłków, istnieje również możliwość zamawiania samych dań obiadowych.

Przygotowujemy posiłki na tygodniu oraz w weekendy. Dowozimy ze Stalowej Woli do Nowej Dęby, Kolbuszowej, Mielca, Rzeszowa, a także sąsiadujących miejscowości.

Skorzystaj teraz z WAKACYJNYCH RABATÓW:

  • 30 dni diety 15% + 2 dni gratis!
  • 20 dni diety 10% + 1 dzień gratis!
  • 10,15 dni diety 5%
  • A dla par jeszcze większe rabaty! Oferta ważna tylko do 31.08.2020.

Więcej informacji oraz cennik na naszej stronie www.fitbox.com.pl lub pod nr telefonu 690 957 220. Jeżeli masz więcej pytań, nie wiesz jaką kalorykę wybrać dla Siebie lub bliskich, napisz na fitbox.dieta@gmail.com, a nasz DIETETYK pomoże fachowo w doradztwie.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.