Stal Mielec rozpoczyna sezon z nowym trenerem, składem i sponsorem
W piątek (20.07) o godz. 17.45 w Krakowie meczem z tamtejszą Garbarnią piłkarze Stali Mielec zainaugurują nowy sezon I ligi 2018/19. Mielczanie rozpoczynają grę z nowym trenerem Arturem Skowronkiem, zmienioną kadrą i partnerem biznesowym, jakim jest browar Leżajsk.

W pozyskaniu tego sponsora pomógł europoseł i kibic FKS, Tomasz Poręba. Wcześniej dzięki jego staraniom współpracę ze Stalą nawiązały takie firmy jak PGE, PZU, LHS, czy ARP.
Obecnie na obiekcie Stali trwa  budowa instalacji podgrzewanej płyty. To warunek konieczny, aby po ewentualnym awansie do Ekstraklasy uzyskać licencję na grę w najwyższej klasie rozgrywek. Koszt przedsięwzięcia to prawie 2 mln zł, z czego połowę pokryje dotacja z Ministerstwa Sportu. Resztą podzielą się miasto z powiatem. Prace przy murawie potrwają do 24 października b.r.

Kadra Stali Mielec przed sezonem 2018/19
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.