Ślad po niej zaginął. Gdzie jest Janina Arwaj?

Ślad po niej zaginął. Gdzie jest Janina Arwaj?

Policjanci z Zespołu do spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu poszukują 67-letnią mieszkankę Trześni.
Janina Arwaj w niedzielę (06.02), około godziny 14 wyszła z domu w Trześni i ślad po niej zaginął. Do dziś nie wróciła do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną

Rysopis zaginionej:

  • wzrost 150-154 cm,
  • krępa budowa ciała,
  • oczy jasne,
  • włosy krótkie, siwe.

Każdy, kto posiada informacje o zaginionej kobiety lub miejscu jej pobytu, proszone są o kontakt z policją w Mielcu. Można też dzwonić pod numer telefonu 47 82-273-26 (w godz. 7:30 – 15:30) lub 112.
Aktualizacja

W poniedziałek (07.01), o godzinie 18, mielecka policja poinformowała o odnalezieniu kobiety. Janina Arwaj wróciła do miejsca zamieszkania przy pomocy osoby, którą poprosiła o pomoc.

Zaginiona całą noc i pół dnia spędziła w lesie, szukając drogi powrotnej do domu. W końcu dotarła do drogi, gdzie poprosiła jednego z kierowców, aby ją zawiózł do miejsca zamieszkania.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.