Seniorzy i rodziny wielodzietne na mecze piłkarzy Stali tylko za złotówkę! [FILM]Radni PiS zawarli porozumienie z klubem FKS Stal Mielec, na mocy którego posiadacze Karty „Aktywny Senior 60+” będą wchodzić na I-ligowe mecze piłkarskie na stadionie przy ul. Solskiego 1 za symboliczną złotówkę. Tyle samo zapłacą właściciele Mieleckiej Karty „Rodziny „3+”, a ich dzieci będą miały wstęp bezpłatny. W zamian za to radni obiecali, że dofinansują klub kolejnymi 500 tys. zł z kasy miasta.
Karta Rodziny „3+” funkcjonuje w Mielcu już od ponad 3 lat. Jest ro dokument, który uprawnia członków rodzin wielodzietnych do ulg na usługi oferowane przez jednostki publiczne, ale i prywatne (sklepy, usługi). Aby uzyskać kartę, należy pobrać formularz ze strony miasta, albo bezpośrednio w magistracie.
Mielecka Karta „Aktywny Senior 60+”, która weszła w życie blisko dwa lata temu, to już inicjatywa radnych PiS. Dokument umożliwia starszym mieszkańcom korzystanie z takich samym ulg jak Karta „3+” rodzinom wielodzietnym. Aby stać się jej właścicielem, trzeba ukończyć 60 lat i mieszkać w Mielcu. Dokument jest ważny bezterminowo i nie podlega przeniesieniu na inną osobę.Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.