Rusza pierwsze w Mielcu profesjonalne studio modelowania sylwetki

W czwartek (23.01), funkcjonowanie rozpocznie pierwsze w Mielcu profesjonalne studio modelowania sylwetki. Mieścić się ono będzie w lokalu przy ulicy Żeromskiego 19. Studio Figura to miejsce, w którym panie (i nie tylko) w miłej i przytulnej atmosferze, pod okiem fachowców, będą mogły zadbać o swoje ciało. Wielkie otwarcie o godzinie 18! Będziecie?
Wszystkie panie, które tego dnia przybędą do Studia Figura przy ulicy Żeromskiego 19, otrzymają gratisowy zabieg. Odbędzie się m.in. prezentacja zabiegów i sprzętu do modelowania sylwetki. Do wygrania będą również atrakcyjne nagrody. Nie zabraknie cateringu i szampana. Szczegóły TUTAJ.

Powstanie Studia Figura w Mielcu jest odpowiedzią na zapotrzebowanie i rosnącą świadomość społeczną dotycząca zdrowego żywienia i treningów. To miejsce, w którym kobiety, zarówno starsze jak i te młodsze, będą mogły zadbać o swoje ciało. Każda z nich uzyska kompleksową i fachową pomoc, a przy pierwszej wizycie – indywidualnie dopasowane plany: dietetyczny i zabiegowo-treningowy.

W Studio Figura Mielec Ty wybierasz swój cel, a profesjonalny zespół dobierze Ci odpowiedni program treningowy, dietę oraz suplementację! Czwartek, 23 stycznia, godzina 18, Studio Figura Mielec, ulica Żeromskiego 19 – przyjdź a na pewno nie będziesz żałować!
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.