Remis w Opolu jak porażka
Piłkarze Stali Mielec zremisowali w środę (24.04) na wyjeździe z Odrą Opole, tym samym nie wykorzystując potknięcia ŁKS Łódź, z którym rywalizuje o awans do Ekstraklasy.

Mielczanie rozpoczęli mecz ze świadomością, że ŁKS Łódź zremisował z Wigrami w Suwałkach. To jednak nie pomogło mielczanom, którzy na przerwę schodzili przy prowadzeniu gospodarzy, a także w osłabieniu po czerwonej kartce Josipa Soljicia. W 78. minucie co prawda – za sprawą Bartosza Nowaka – udało się doprowadzić do remisu, ale to było wszystko, na co było tego dnia stać przyjezdnych.

Bartosz Nowak: – To nie był nasz mecz

Ciężko coś po tym meczu powiedzieć. Przespaliśmy trochę pierwszą połowę, bo Odra wyszła na nas agresywnie i nie potrafiliśmy złapać naszego rytmu. Dostaliśmy bramkę, do tego czerwona kartka, wszystko było pod górkę. To nie był nasz mecz – komentował w klubowych mediach Bartosz Nowak.
Po tym meczu strata Stali do ŁKS Łódź nadal wynosi 7 punktów i choć nadzieja umiera ostatnia, to szanse na awans do wymarzonej Ekstraklasy robią się coraz mniejsze.

W następnej kolejce mielczanie zmierzą się na swoim stadionie z Chrobrym Głogów (12 miejsce w tabeli). Mecz odbędzie się w niedzielę (28.04) o godzinie 20. Będziecie?
30. kolejka I Ligi, środa, 24 kwietnia
Odra OpoleStal Mielec 1:1 (Nowak)
FKS: Seweryn Kiełpin – Andreja Prokić (75’ Łukasz Wroński), Łukasz Janoszka, Josip Soljić, Bartosz Nowak, Adrian Paluchowski (46’ Denis Gojko; 90’ Marcel Gąsior), Grzegorz Tomasiewicz, Mateusz Spychała, Krystian Getinger, Jonatan de Amo Perez, Rafał Grodzicki.

Bramki z tego meczu można obejrzeć TUTAJ.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.