Remiza w Woli Mieleckiej obrzucona jajkami i… obsypana mąką [ZDJĘCIA]

Remiza w Woli Mieleckiej obrzucona jajkami i... obsypana mąką [ZDJĘCIA]

Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Mieleckiej padł ofiarą wandali. Elewacja garażu remizy ktoś obrzucił jajkami i… obsypał mąką.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z dnia 28 na 29 kwietnia, około godziny 22.23. Akt ten miały zarejestrować kamery monitoringu, które znajdują się na budynku remizy OSP w Woli Mieleckiej. 
Sprawcami zniszczeń mają być dwaj mężczyźni, których tożsamość podobno już ustalili policjanci.

– Jest nam przykro z powodu pokazanego nam w ten sposób braku szacunku do strażaków ochotników. Chcielibyśmy również serdecznie podziękować naszym druhom za posprzątanie miejsca zdarzenia zaraz po zakończeniu pracy techników kryminalistyki. Mamy nadzieję że podobne incydenty nie przytrafią się już więcej – przekazuje jednostka w Woli Mieleckiej.

Zdjęcia: OSP Wola Mielecka.

Remiza w Woli Mieleckiej obrzucona jajkami i... obsypana mąką [ZDJĘCIA]

Remiza w Woli Mieleckiej obrzucona jajkami i... obsypana mąką [ZDJĘCIA]Remiza w Woli Mieleckiej obrzucona jajkami i... obsypana mąką [ZDJĘCIA]
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.