Remis z liderem [WIDEO]

Środowe (11.04) starcie z Miedzią Legnica, liderem Nice I Ligi, było wyrównanym spotkaniem. W 18. minucie groźnie zaatakowała Stal, Banaszewski dostał piłkę w polu karnym, ale nie wykorzystał dobrej okazji. Później przeważali piłkarze Miedzi Legnica. Efektem tego był gol w 35. minucie.

W drugiej połowie mocno zaatakowali mielczanie. I pod koniec meczu dopięli swego. W 90. minucie Jakub Arak „wjechał” w pole karne Miedzi i celnie uderzył na bramkę gości.

Skrót z meczu można zobaczyć TUTAJ.

Stal Mielec – Miedź Legnica 1:1 (Arak)

FKS: Radosław Majecki, Krzysztof Kiercz, Martin Dobrotka, Leandro, Mateusz Gancarczyk, Josip Soljic, Bartosz Nowak, Dejan Djermanović (66’ Jakub Arak), Michał Janota, Maksymilian Banaszewski (78’ Łukasz Wroński), Rafał Grodzicki (66’ Szymon Sobczak). Widzów: 3255

Po remisie z Miedzią Stal zajmuje 6. miejsce w tabeli ze stratą dwóch punktów do premiowanego awansem do Ekstraklasy drugiego miejsca. W sobotę (14.04) o godz. 17:45 FKS zagra w Katowicach z tamtejszym GKS-em, który jest jednym z faworytów do awansu szczebel wyżej.