Remis z liderem [WIDEO]
Środowe (11.04) starcie z Miedzią Legnica, liderem Nice I Ligi, było wyrównanym spotkaniem. W 18. minucie groźnie zaatakowała Stal, Banaszewski dostał piłkę w polu karnym, ale nie wykorzystał dobrej okazji. Później przeważali piłkarze Miedzi Legnica. Efektem tego był gol w 35. minucie.

W drugiej połowie mocno zaatakowali mielczanie. I pod koniec meczu dopięli swego. W 90. minucie Jakub Arak „wjechał” w pole karne Miedzi i celnie uderzył na bramkę gości.
Skrót z meczu można zobaczyć TUTAJ.

Stal Mielec – Miedź Legnica 1:1 (Arak)

FKS: Radosław Majecki, Krzysztof Kiercz, Martin Dobrotka, Leandro, Mateusz Gancarczyk, Josip Soljic, Bartosz Nowak, Dejan Djermanović (66’ Jakub Arak), Michał Janota, Maksymilian Banaszewski (78’ Łukasz Wroński), Rafał Grodzicki (66’ Szymon Sobczak). Widzów: 3255
Po remisie z Miedzią Stal zajmuje 6. miejsce w tabeli ze stratą dwóch punktów do premiowanego awansem do Ekstraklasy drugiego miejsca. W sobotę (14.04) o godz. 17:45 FKS zagra w Katowicach z tamtejszym GKS-em, który jest jednym z faworytów do awansu szczebel wyżej.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.