Rekordowa liczba zachorowań na koronawirusa w powiecie mieleckim

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie powiadomiła dziś (30.07) o kolejnych ośmiu potwierdzonych przypadkach koronawirusa w powiecie mieleckim.
Wedle najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia w całym kraju koronawirusa potwierdzono u 45 031 osób, z których 1 709 zmarło. Na Podkarpaciu zaraziło się 1 275 osób: 773 wyzdrowiało, a 61 odeszło. Pod nadzorem znajduje się 48 osób, 2 085 poddano kwarantannie, w izolacji jest 358.

Dziś Sanepid poinformował o kolejnych ośmiu przypadkach koronawirusa w powiecie mieleckim. Ich liczba jest rekordowa. Chodzi o osiem osób: pięciu mężczyzn i trzy kobiety. Wszyscy oni są w ścisłej izolacji. W sumie na naszym terenie Covid-19 dotknął 44 osoby, z których 21 wyzdrowiało.O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.