Rejestracja samochodu w starostwie nie będzie już drogą przez mękę?Zmodernizowany Wydział Komunikacji Starostwo Powiatowe w Mielcu rok temu otwierało z wielką pompą. Ogłoszono też rozpoczęcie działalności internetowego systemu kolejkowego. Wszystko to miało znacznie polepszyć jakość obsługi petentów Życie jednak boleśnie zweryfikowało te zapowiedzi.

Mieszkańcy skarżą się, że rejestrowanie pojazdów w wydziale trwa tak długo, że, aby to zrobić, muszą brać cały dzień urlopu.  Starosta Stanisław Lonczak obiecuje przyjrzeć się sprawie: – Omawialiśmy i analizowaliśmy sytuację w naszym Wydziale Komunikacji celem wypracowania szybkich decyzji do usprawnienia funkcjonowania tej jednostki. Chodzi przede wszystkim o przyspieszenie rejestracji pojazdów mechanicznych – oświadczył Lonczak na ostatniej sesji Rady Powiatu.
Póki co sytuacja nie jest za ciekawa, Świadczą o tym spływające do nas liczne relacje mieszkańców. Swoimi wrażeniami podzieliła się z nam nasza Czytelniczka: – Chciałam zarejestrować samochód. Wszystko szło dobrze do momentu przerwy na śniadanie. Trwała półtora godziny – wspomina kobieta. – Mało tego, nie było żadnej informacji, że jest przerwa(…) Nie rozumiem po co jest tam osiem stanowisk, skoro tylko dwa są otwarte. A takie miało być ułatwienie (…)
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.