RADOMYŚL WIELKI. Policjantka poza służbą złapała pijanego kierowcę
Dzielnicowa z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim, jadąc na służbę, zatrzymała pijanego kierowcę. Mężczyzna miał blisko trzy promile alkoholu w organizmie

Do zdarzenia doszło w czwartek (27.08) około godziny 18 w Partynii. Radomyska policjantka jechała właśnie na służbę. Przed nią jechał kierujący samochodem marki Renault, którego sposób jazdy wskazywał, że może być nietrzeźwy. Kierujący po chwili zjechał na stację benzynową.

Dzielnicowa pojechała za nim, wysiadła z samochodu i podeszła do mężczyzny. W rozmowie wyczuła od niego alkohol. Mężczyzna nieświadomy tego, że rozmawia z policjantką, próbował wsiąść do samochodu i odjechać. Wtedy policjantka uniemożliwiła mu dalszą jazdę zabierając kluczyki.
Dzielnicowa wezwała pozostałych funkcjonariuszy. Kierujący renaultem, 49-letni mieszkaniec gminy Radomyśl Wielki, został zatrzymany. Alkomat wskazał w jego organizmie blisko trzy promile alkoholu. Okazało się, że posiada on dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz odpowie za niestosowanie się do wyroków sądu oraz jazdę w stanie nietrzeźwości.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.