Kolejny potwierdzony przypadek koronawirusa w powiecie

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie powiadomiła dziś (31.08) o kolejnym potwierdzonym przypadku koronawirusa w powiecie mieleckim.

Ministerstwo Zdrowia informuje, że w całym kraju koronawirusem potwierdzono u 66 870 osób, z których 2 033 zmarło. Na Podkarpaciu zaraziło się 2 435 osób: 1 381 wyzdrowiały, a 84 odeszło. Pod nadzorem znajduje się 14 osób, 2 922 poddano kwarantannie, w izolacji jest 820, a w szpitalu – 150.
Dziś podkarpacki Sanepid poinformował o kolejnym przypadku koronawirusa na naszym terenie. Chodzi o mężczyznę. Do tej pory na naszym terenie Covid-19 dotknął 76 osób, z których 52 wyzdrowiało, jedna zmarła. Kwarantanną objętych jest 109 mieszkańców powiatu mieleckiego.
O Mielec Lokalnie 3108 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.