Radny: – To, co się stało z boiskiem przy „Dziewiątce”, jest skandalem
Kiedy w maju Rada Miasta w Mielcu zapisała 150 tys. zł na modernizację nawierzchni poliuretanowej boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 9, wydawało się, że zadanie to zostanie zrealizowane szybko i sprawnie. Tymczasem kończą się wakacje i nawet nie wybrano wykonawcy robót. – Przecież to skandal! – wkurza się radny Jarosław Szczerba.

Przetarg powinien zostać ogłoszony w czerwcu, a prace wykonane na wakacjach – przekonuje Jarosław Szczerba (na zdjęciu). – Skontaktował się ze mną dyrektor szkoły nr 9, który alarmował, że zbliża się 1 września , a z boiskiem nic się nie dzieje. Zadzwoniłem do urzędu, gdzie usłyszałem, że  może na późną jesień uda się to zrobić. Wkurzyłem się, bo przecież wakacje to najlepszy czas na takie inwestycje. Tym bardziej, że pieniądze na ten cel są. Nie wiem, kiedy miasto zamierza to zrobić. W roku szkolnym?
Wiceprezydent Paweł Pazdan tłumaczył na ostatniej sesji Rady Miasta, że obecnie trwa proces wyboru wykonawcy prac. – Jak najszybciej będziemy chcieli zrealizować to zadanie – zapewnił Pazdan.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.