Radni PiS wytykają prezydentowi remont gabinetu

Prezydent wycofał się z zamknięcia Rynku dla aut

Nie tylko zakup służbowego drogiego samochodu wytknięto prezydentowi Jackowi Wiśniewskiemu na ostatniej sesji Rady Miasta. Opozycja krytykuje go też za modernizację gabinetu i sekretariatu za 150 000 zł.
Temat poruszył Radosław Swół, przewodniczący klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości:

– Wyremontowano gabinet pana prezydenta wraz z sekretariatem za ponad 150 tysięcy złotych. Nie krytykuję tego, ale uważam, że powinno się trochę inaczej rozkładać akcenty. Bo większą chlubę panu prezydentowi przyniesie to, że pracownicy Urzędu Miasta i jednostek mu podległych będą lepiej zarabiać niż drogi samochód i piękny gabinet. Urząd prezydenta to odpowiedzialność, służba oraz wyróżnienie i zobowiązanie.

Prezydent Jacek Wiśniewski tłumaczy, że remont w budynku Urzędu Miasta był konieczny:

Zapraszam pana radnego do gabinetu prezydenta, zobaczy w jaki sposób on został wyremontowany i jakie nakłady finansowe ponieśliśmy, żeby stworzyć jak najlepsze warunki dla dwóch pań, które pracują w sekretariacie.
Poprzedni układ pomieszczeń stwarzał niebezpieczeństwo i zagrożenie dla pracowników. Obostrzenia covidowe mówią bowiem, że dystans między osobami, które razem przebywają i pracują, musi być większy. W związku z tym tych elementów było naprawdę dosyć dużo.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.