Przyjechał pijany do sklepu samochodem. Miał w organizmie ponad cztery promile alkoholu

Pijany Ukrainiec jechał samochodem przez Mielec

Ponad cztery promile alkoholu miał w organizmie 51-letni mieszkaniec gminy Wadowice Górne zatrzymany przez mielecką policję. Mało tego, kierował on oplem, pomimo dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów.
W czwartek (15.06), po godzinie 20 mielecka policja otrzymała zgłoszenie, że nietrzeźwy mężczyzna przyjechał do sklepu samochodem marki Opel.

Z relacji świadków wynikało, że kierujący wchodząc i wychodząc ze sklepu, robił to chwiejnym krokiem.

Funkcjonariusze „drogówki”o, którzy przyjechali na miejsce, zbadali stan trzeźwości 51-latka. Miał on ponad cztery promile alkoholu w organizmie.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna nie powinien w ogóle wsiadać za kierownicę. Miał orzeczony dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.
Za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna będzie teraz odpowiadał przed sądem

 
O Mielec Lokalnie 3107 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.