Przed policjantami schował sie w szafie

Policja szuka świadków oszustwa przy Solskiego 6

Policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca gminy Przecław, który poszukiwany jest listem gończym. Mężczyzna schował się w… szafie.

Funkcjonariusze Zespołu do spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu zatrzymali kilka dni temu 39-letniego mieszkańca gminy Przecław.
Mężczyzna poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Stalowej Woli celem odbycia kary za popełnione przestępstwo.

Kiedy policjanci pojawili się na posesji 39-latka, ten ukrył się w swoim domu. Funkcjonariusze weszli do domu, gdzie po chwili, słysząc dźwięki dobiegające z jednego z pokoi znaleźli mężczyznę w szafie.

Miał on nadzieje, że chowając się przed policjantami uda mu się uniknąć kary pozbawienia wolności.

Mielecka policja w ubiegłym roku zrealizowała 250 spraw poszukiwawczych, wszczętych za osobami ukrywającymi się przed organami ścigania.
Większość spraw dotyczyła nakazów doprowadzenia osób, ustalania ich miejsca pobytu oraz poszukiwania w związku z wydanymi listami gończymi.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.