Przed nami Raków [WIDEO]
Dziś (07.04) o godz. 17:45 piłkarze Stali Mielec rozegrają kolejne spotkanie Nice 1 Ligi. Tym razem rywalem FKS będzie Raków Częstochowa. Goście, choć plasują się na 9. miejscu w tabeli, to nie notują ostatnio dobrych wyników. Dlatego też to gospodarze są faworytem.

W ostatniej kolejce mielczanie, którzy liczą się w walce o awans do Ekstraklasy, dość szczęśliwie zremisowali 0:0 w Niepołomicach z tamtejszą Puszczą. Mecz z Rakowem rozpocznie kwietniowy maraton ligowy Stalowców, którzy na boisko wyjdą w tym miesiącu aż sześć razy.
– Trzeba zdobyć jak największą ilość punktów mimo tego, że będziemy grali co trzy dni. Mamy w drużynie dużą selekcję, trener skorzysta z każdego zawodnika – mówi Michał Janota, pomocnik FKS. – Zrobiliśmy dobrą pracę w okresie przygotowawczym i trzeba pokazać to na boisku.

Dzisiejszy mecz na stadionie przy ulicy Solskiego cieszy się sporym zainteresowaniem. Do tej pory sprzedano już ponad trzy tysiące biletów. Mecz na żywo pokaże telewizja Polsat Sport.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.