„Opowiedzmy całej Polsce o Kronospanie. Niech nas będzie jak najwięcej”
W niedzielę (08.04) o godz. 15 dziennikarze programu interwencyjnego TVP Info „To jest temat” będą rozmawiać z mieszkańcami na parkingu strefowym obok fabryki Kronospan. Tematyka spotkania, co oczywiste, będzie związana z walką mielczan o czyste powietrze i ostatnim protestem, który na ulicach miasta zgromadził kilkanaście tysięcy osób. Program będzie prowadzony na żywo. Zatem kto nie będzie mógł przyjść pod Kronospan, będzie miał możliwość obejrzenia relacji w telewizji.
Na Facebooku już powstało wydarzenie „Spotkanie z telewizją TVP Info”, gdzie mielczanie deklarują swoją obecność: – Niech będzie nas jak najwięcej, pokażmy naszą siłę! Niech cała Polska zobaczy, że jesteśmy zdeterminowani i gotowi do walki o czyste powietrze – mobilizują się internauci.

Loading poll ...
O Mielec Lokalnie 3111 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.