Przed nami powiatowe dożynki! Uwaga! Będą utrudnienia w ruchu [MAPA]Artystyczne prezentacje gmin, konkursy dla publiczności, a na deser energetyczny koncert zespołu Future Folk – oto największe na dożynkach powiatu mieleckiego, które odbędą się w już tę niedzielę (01.09) na bulwarach nad Wisłoką przy ulicy Rzecznej w Mielcu. W związku z organizacją imprezy zmieni się także organizacja ruchu i parkowania w rejonie starówki.

Powiatowe dożynki rozpocznie uroczysta mszy św. dziękczynna o godz. 14 na placu przy kościele p.w. Św. Marka. Następnie grupy wieńcowe przejdą na bulwary, gdzie od godz. 15:45 trwać będzie artystyczna część imprezy. W programie m.in. prezentacje gmin, konkursy dla publiczności oraz liczne atrakcje muzyczne. O godz. 19 wystąpi gwiazdą wieczoru, zespół Future Folk – znana grupa łącząca muzykę taneczną z góralszczyzną. Na koniec będzie zabawa taneczna z zespołem Alternatywa.
Na czas dożynek zamknięte zostaną: ul. Lisa oraz ul. Rzeczna (od parkingu do kładki nad Wisłoką). Zakazy wjazdu nie będą dotyczyć okolicznych mieszkańców. Organizatorzy imprezy apelują, żeby już w piątek (30.08) nie parkować wzdłuż ul. Rzecznej i przy restauracji „Bulwary”. Goście proszeni są natomiast do pozostawiania aut przy parafii św. Mateusza i na ul. Kościuszki.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.