Przed nami powiatowe dożynki. Uwaga. Będą utrudnienia w ruchu [MAPA]
Artystyczne prezentacje gmin, konkursy dla publiczności, a na deser energetyczny koncert zespołu Future Folk – oto największe na dożynkach powiatu mieleckiego, które odbędą się w już tę niedzielę (01.09) na bulwarach nad Wisłoką przy ulicy Rzecznej w Mielcu. W związku z organizacją imprezy zmieni się także organizacja ruchu i parkowania w rejonie starówki.

Powiatowe dożynki rozpocznie uroczysta mszy św. dziękczynna o godz. 14 na placu przy kościele p.w. Św. Marka. Następnie grupy wieńcowe przejdą na bulwary, gdzie od godz. 15:45 trwać będzie artystyczna część imprezy. W programie m.in. prezentacje gmin, konkursy dla publiczności oraz liczne atrakcje muzyczne. O godz. 19 wystąpi gwiazdą wieczoru, zespół Future Folk – znana grupa łącząca muzykę taneczną z góralszczyzną. Na koniec będzie zabawa taneczna z zespołem Alternatywa.
Na czas dożynek zamknięte zostaną: ul. Lisa oraz ul. Rzeczna (od parkingu do kładki nad Wisłoką). Zakazy wjazdu nie będą dotyczyć okolicznych mieszkańców. Organizatorzy imprezy apelują, żeby już w piątek (30.08) nie parkować wzdłuż ul. Rzecznej i przy restauracji „Bulwary”. Goście proszeni są natomiast do pozostawiania aut przy parafii św. Mateusza i na ul. Kościuszki.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.