Budowa hali sportowej utrudni pracę telewizji na mieleckim stadionie?

W sąsiedztwie stadionu od pewnego czasu trwają prace związane z budową nowej hali sportowej. Termin zakończenia tej inwestycji to najwcześniej wiosna 2021 roku. Do tego czasu użytkownicy stadionu muszą liczyć się z utrudnieniami. Zmieni się również lokalizacja wozów transmisyjnych telewizji Polsat Sport, która pokazuje mecze piłkarzy mieleckiej Stali.
W czasie budowy hali teren wokół stadionu nam się skurczył – przyznaje prezydent Jacek Wiśniewski. – Wozy transmisyjne będzie można teraz postawić na parkingu od strony ulicy Kusocińskiego. Nie wiem, czy to dobre miejsce, ale w warunkach budowy musimy się adoptować do różnych zmian. Jeśli taka będzie wola telewizji i klubu, to na czas budowy będziemy musieli sobie poradzić w ten sposób.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.