Przed nami Mielecki Zielony Punkt Kontrolny [NASZ PATRONAT]
W niedzielę (06.10) odbędzie się Mielecki Zielony Punkt Kontrolny, czyli się zawody na orientację. Patronat nad wydarzeniem objął portal Mielec.lokalnie24.com.

Impreza rozpocznie się zapisami na listy uczestników o godzinie 10. Start i meta zawodów zlokalizowane będą na polanie „Lesiówka” przy skrzyżowaniu (rondzie) drogi wojewódzkiej nr 875 i wschodniej obwodnicy miasta. Będą trzy trasy o różnym stopniu trudności: rodzinna, sportowa i rowerowa.

Każdy uczestnik otrzyma mapę i kartę kontrolną z punktami do odszukania. Na godzinę 12.30 zaplanowano powitanie uczestników na mecie, a następnie zabawy dla dzieci i poczęstunek. Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne. Jednym z organizatorów wydarzenia jest Nadleśnictwo Mielec.
O Mielec Lokalnie 3111 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.