Kongres Mieleckich Organizacji Patriotycznych [ZDJĘCIA]

Przedstawiciele aż ośmiu mieleckich stowarzyszeń wzięli udział w Kongresie Mieleckich Organizacji Patriotycznych, który odbył się w niedzielę (05.02) na Sali Królewskiej Państwowej Szkoły Muzycznej w Mielcu. To pierwsze takie wydarzenie w historii miasta.

W jednym miejscu spotkali się ludzie z: Patriotycznego Mielca, Klubu Historycznego „Prawda i Pamięć”, Grupy Rekonstrukcji Historycznych „Mściciel”, Obozu Narodowo Radykalnego, Młodzieży Wszechpolskiej, Stowarzyszenia Społeczno-Edukacyjnego „Orzeł Biały – Strzelec”, Jednostki Strzeleckiej 2093. im. gen. W. Sikorskiego i KoLibra.

Po kongresie jego uczestnicy udali się pod grób Wojciecha Lisa „Mściciela” i Konstantego Kędziora, Żołnierzy Niezłomnych, gdzie odbyła się wieczornica patriotyczna.
Fot.: Bogdan Pląder (GRH „Mściciel”)
O Mielec Lokalnie 3108 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.