Przecław będzie bawił się przez dwa dni. Najpierw Potupanka, potem dożynki

Tłumy na Potupance w Przecławiu [WIDEO, FOTO]

W poniedziałek (14.08) na placu przy Domu Kultury w Przecławiu odbędzie się Potupanka przy Zielonej. Gwiazdą wieczoru będzie Czadoman. Dzień później odbędą się tam dożynki.

Potupanka przy Zielonej w Przecławiu rok temu cieszyła się ogromnym. Bardzo możliwe, że podobnie będzie i w ten poniedziałek. Co zaplanowano?
Będzie koncert grupy Krywań, a potem wystąpi gwiazda wieczoru, Czadoman – wokalista wykonujący muzykę z pogranicza disco polo i dance.

O godzinie 21.30 rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem Kormoran. Impreza ma zakończyć się o północy. Start o godzinie 17, wstęp jest wolny.

A tak było rok temu.

 
Dzień później, czyli we wtorek (15.08) w Przecławiu odbędą się gminne dożynki. Część obrzędowo-biesiadną rozpocznie powitanie korowodu dożynkowego. Następnie w programie:

  • występ zespołu ludowego Podkówka,
  • prezentacja wieńców,
  • koncert kapeli góralskiej Viva Band,
  • zabawa taneczna.

Wydarzeniu będzie towarzyszyła zbiórka datków dla leczenie i rehabilitację Jakuba Rudy z Pustkowa.
Przecław będzie bawił się przez dwa dni. Najpierw Potupanka, potem dożynki
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.