Pozbądź się odpadów problemowych

Resztki farb, rozpuszczalników, kleje, trutki na gryzonie, baterie, stary sprzęt elektroniczny lub zużyte opony – te i inne tzw. odpady problemowe mielczanie mogą pozbyć się zupełnie za darmo. Jest wiosna, więc warto pozbyć się balastu. Mobilny kontener Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej przemieszcza się po mieście zgodnie z planem, z którym można zapoznać się na stronie: www.mpgk.mielec.pl. Akcja potrwa do 27 kwietnia.

– Wystarczy, że mieszkańcy w wyznaczonym w harmonogramie dniu, dostarczą śmieci problemowe do mobilnego punktu zbiórki odpadów ustawionego najbliżej swojego domu. My zajmiemy się resztą – zapewnia Wiesław Ciężadło, dyrektor ds. organizacyjno-technicznych MPGK. – Nasi pracownicy odbiorą odpady i przetransportują je w odpowiednie miejsce, gdzie nastąpi ich bezpieczna utylizacja. Śmieci są odbierane w godz. 15.30–19.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.