Powitanie Lata na basenach odkrytych w Mielcu – sprawdź gdzie parkować

W Mielcu otwierają kąpielisko letnie

W sobotę (01.07.) na terenie basenów rekreacyjnych w Mielcu odbędzie się „Powitanie Lata”. Na mieszkańców czekać będzie tam wiele atrakcji, zabaw i konkursów z nagrodami.

Dla spragnionych odpoczynku i dobrej zabawy na świeżym powietrzu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ma ciekawą propozycję. Jest nią „Powitanie Lata” na terenie basenów odkrytych w Mielcu.
W godzinach 12-14 odbywać się będzie ZUMBA w wodzie, o godz.13 – wyścigi na wodnym torze przeszkód i deskach SUP, o godz. 14 animacje dla dzieci, a o godz. 16 – Piana Party Show.

Dodatkowo przygotowano: słodką niespodziankę, nauka pływania na deskach SUP, mini łódeczki, zajęcia z mini tenisa, strefę fitness oraz wodne konkursy. Tego dnia osoby do lat 18 wchodzą za 5 zł.

Dla mieszkańców, którzy poruszają się samochodami, powstała specjalna mapka. Jej zadaniem jest ułatwienie parkowania w okolicy basenów otwartych.
W tym roku uruchomiono dodatkową kasę biletową, od strony ulicy Solskiego. Dzięki temu, parkując swój samochodów można szybciej dotrzeć do obiektu, nie czekając tym samym w długiej kolejce.

Powitanie Lata na basenach odkrytych w Mielcu - sprawdź gdzie parkować

AKTUALIZACJA – 1 LIPCA 2023 r.

Z powodu niekorzystnych i niesprzyjających warunków pogodowych planowana impreza „Powitanie lata na Basenach Odkrytych” została odwołana i przełożona na nowy termin, na 14 lipca 2023 r.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.