Nie żyje Elżbieta Kwiecień, wieloletnia nauczycielka szkoły nr 6 w Mielcu

Szkoła Podstawowa nr 6 w Mielcu poinformowała dziś o śmierci wieloletniej pedagog tej placówki, Elżbiety Kwiecień. Była ona nauczycielką klas I-III.

Nie żyje Elżbieta Kwiecień, wieloletnia pedagog Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu. Była nauczycielką klas I-IV. O jej śmierci poinformowała SP nr 6. 

Śp. Elżbieta Kwiecień była cenionym pedagogiem. Świadczą o tym liczne wyróżnienia i nagrody.
Jedną z nich jest zwycięstwo w plebiscycie gazety Nowiny „Nauczyciel na medal”. W konkursie tym wzięło udział pięciuset nauczycieli z całego Podkarpacia. Zgłosili ją tam rodzice jej uczniów.

Otrzymała też złoty medal za długoletnią służbę. Odznaczenie to przyznawał Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej. Dziś o jej śmieci w mediach społecznościowych poinformowała szkoła nr 6.

– Śmierć nie pyta o wiek, śmierć nie pyta o ból. Przychodzi, zabiera i pozostawia ogromny smutek i samotność. Ale nie wykreśli wspomnień, pięknych wspólnych chwil, nie odbierze pamięci, miłości i wiary w to, że kiedyś spotkamy się w lepszym świecie… Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej koleżanki. Wyrazy współczucia rodzinie składają dyrekcja, pracownicy i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 – przekazała placówka.
Informacja ta zasmuciła wielu mielczan.

– Wielki smutek wspaniała wychowawczyni mojej córki. Spoczywaj w spokoju – napisała Alicja.

Nie żyje Elżbieta Kwiecień, wieloletnia nauczycielka szkoły nr 6 w Mielcu
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.