Porażka w Suwałkach. „Kilku piłkarzy przeszło obok meczu” [FILM]
– Nie podjęliśmy walki w środkowej strefie – tak sobotnią (07.10) porażkę 2-0 z niżej notowanymi Wigrami Suwałki skomentował Zbigniew Smółka (na zdjęciu), trener Stali Mielec. To już trzeci kolejny mecz, w którym FKS traci punkty. Pierwszą bramkę mielczanie stracili w 51. minucie, kiedy to Mariusz Rybicki pokonał 18-letniego Rafała Strączka. Wynik w doliczonym czasie ustalił Robert Obst.– Wigry zagrały piłkę trochę w stylu angielskim, a my nie potrafiliśmy się w tym odnaleźć. – mówi na pomeczowej konferencji trener Smółka. – Musimy po męsku o tym spotkaniu porozmawiać, bo kilku piłkarzy przeszło obok meczu. Chyba wydawało im się, że już jesteśmy piłkarsko wielcy, natomiast w tej lidze trzeba walczyć i braku walki na pewno im nie wybaczę i na ten temat bardzo ostro będziemy rozmawiać. Ten zespół, który bardziej chce i bardziej walczy, jest nagradzany. Taka jest piłka.Wigry Suwałki – Stal Mielec: 2-0

Skład: Rafał Strączek – Krzysztof Kiercz, Leandro, Mateusz Gancarczyk, Michał Janota (83. Szymon Przystalski), Krystian Getinger (72. Przemysław Lech), Dominik Sadzawicki, Piotr Marciniec (72. Tomasz Swędrowski), Łukasz Wroński, Maksymilian Banaszewski, Rafał Grodzicki.
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.