Ponad pół tysiąca mieszkańców powiatu mieleckiego objętych kwarantanną

Na Szafera nie będzie bezpieczniej. Przez politykę?

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie opublikowała dziś (25.03) mapę z danymi dotyczącymi koronawirusa. Wynika z nich, że w powiecie mieleckim 569 osób znajduje się pod nadzorem epidemiologicznym, a 549 objętych zostało kwarantanną.

Ogółem na terenie Podkarpacia pod nadzorem pozostaje 7731 osób, a 9050 poddane jest kwarantannie. W szpitalach przebywa 65 mieszkańców. Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 1492 testów.
Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 43 przypadki zakażenia. Odnotowano jeden zgon. Na terenie powiatu mieleckiego odnotowano w sumie 8. potwierdzonych przypadków koronawirusa.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

  1. Szkoda, że zniechęca się ludzi do używania maseczek w sklepach i komunikacji miejskiej, na pewno by to znacząco ograniczyło ilość zawirusowanego aerozolu w pomieszczeniach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.