Dramatyczny apel mieleckiego szpitala do mieszkańców: – Prosimy o pomoc

W czasie walki z epidemią koronawirusa Szpital Specjalistyczny w Mielcu wystosował dramatyczny apel, w którym prosi mieszkańców o pomoc. Oto treść tego komunikatu:

„W związku z faktem, że w obecnej sytuacji epidemiologicznej wielu z Państwa zdecydowało się wesprzeć Szpital Specjalistyczny w Mielcu bezpośrednią wpłatą na konto, zdecydowaliśmy się wyodrębnić nowe specjalnie na ten cel. Jego nr to: 23 1020 4391 0000 6102 0201 0882.
Dziękujemy za życzliwość, zrozumienie i pomoc. W obecnej sytuacji potrzeby szpitala w zakresie zakupy środków niezbędnych do walki z pandemią są ogromne. Każda wpłata to możliwość dokonania zakupu artykułów pierwszej potrzeby, takich jak maski, kombinezony, przyłbice, fartuchy czy gogle”.

Obecnie w powiecie mieleckim 569 osób znajduje się pod nadzorem epidemiologicznym, a 549 objętych zostało kwarantanną. Odnotowano też 8. potwierdzonych przypadków koronawirusa.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.