Nowe zakażenia koronawirusem, także w powiecie mieleckim. Kolejne zgony…

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (25.03) o kolejnych 51 potwierdzonych przypadkach koronawirusa i trzech zgonach, będących efektem działania tego groźnego patogenu. Odeszli trzej mężczyźni: w Bolesławcu (71 l.) i we Wrocławiu (41 , 71.). Według najnowszych danych zakażonych jest już 957 Polaków, z czego 13, niestety, zmarło.

Sześć nowych przypadków koronawirusa, o których powiadomił dziś resort zdrowia, dotyczy Podkarpacia, a dokładniej powiatów: rzeszowskiego – 2, tarnobrzeskiego – 1, mieleckiego (młoda kobieta w stanie dobrym przebywająca w szpitalu), – 1, przemyskiego – 1, i leżajskiego – 1.
Liczba osób zakażonych w naszym województwie wynosi już 43. Na terenie powiatu mieleckiego odnotowano w sumie osiem potwierdzonych przypadków koronawirusa.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.